Elevhem

Ekonomibiträde

Samanta Acuna Castillo

Ekonomibiträde
Hemförälder

Birgitta Andersson

Hemförälder
Hemförälder

Camilla Eriksson

Hemförälder
Hemförälder

Ingrid Fahlén

Hemförälder
Hemförälder

Karin Ingevik

Hemförälder
Hempedagog

Katja Hilscher

Hempedagog
Hempedagog

Helena Matsdotter

Hempedagog
Hempedagog

Georgios Savvas

Hempedagog
Hemförälder

Yvonne Ardby

Hemförälder
yvonne.ardby@sshl.se
Hempedagog / Lärare

Dr Daniel Gustafsson

Hempedagog / Lärare
daniel.gustafsson@sshl.se

Daniel har nyligen doktorerat i Filosofi vid The University of York, England. Han har även en magisterexamen i Konst- och Litteraturfilosofi (York) och en kandidatexamen i Engelsk och Amerikansk Litteratur (UEA, Norwich). Innan han kom till SSHL jobbade Daniel i fyra år på Bootham School, en privat internationell internatskola i York.

Hemförälder

Marie Hedlund

Hemförälder
marie.hedlund@sshl.se
Hemförälder

Lena Engström

Hemförälder
lena.engstrom@sshl.se
ekonomibiträde internat

Pirkko-Liisa Rahkonen

ekonomibiträde internat
Hemförälder

Eva Järn

Hemförälder
eva.jarn@sshl.se
ekonomibiträde

Evgenia Karsaklova

ekonomibiträde
Hemförälder

Inger From Bengtson

Hemförälder
inger.from.bengtson@sshl.se
Hemförälder

Tom Nicolson

Hemförälder
tom.nicolson@sshl.se
Hemförälder

Leif Folkesson

Hemförälder
leif.folkesson@sshl.se
Hemförälder

Johanna Flink

Hemförälder
johanna.flink@sshl.se
ekonomibiträde internat

Marzena Maguda

ekonomibiträde internat
Hemförälder

Bo Mattsson

Hemförälder
bo.mattsson@sshl.se
Hemförälder

Jessica Söderman

Hemförälder
jessica.soderman@sshl.se
Hempedagog

Antonio Fuentes

Hempedagog
antonio.fuentes@sshl.se
Hemförälder

Anna-Maria Nilsson

Hemförälder
Hempedagog / Lärare

Niklas Lönnqvist

Hempedagog / Lärare
niklas.lonnqvist@sshl.se
Lärare / Hempedagog

Björn Nordgren

Lärare / Hempedagog
bjorn.nordgren@sshl.se
Hempedagog

Joakim Minerbi

Hempedagog
Hemförälder

Ola Olsson

Hemförälder
ola.olsson@sshl.se
ekonomibiträde internat

Lena Pettersson

ekonomibiträde internat
Hemförälder

Nina Plöen

Hemförälder
nina.ploen@sshl.se
Hemförälder

Elisabeth Rosenström

Hemförälder
elisabeth.rosenstrom@sshl.se
Ekonomibiträde Internat

Inger Syversen

Ekonomibiträde Internat
Hemförälder

Ann Thyren Granström

Hemförälder
ann.thyrengranstrom@sshl.se
ekonomibiträde internat

Elzbieta Wasilewska

ekonomibiträde internat
Hemförälder

Pelle Wiklander

Hemförälder
pelle.wiklander@sshl.se